Beskydské sirupy

z Beskydské likérky

Beskydská likérka

Beskydská likérka svým výrobním programem usiluje o důstojné navázaní tradic a kvality výrobků. Je to ryze česká rodinná firma a na českém trhu působí od roku 2006. Veškerý sortiment pochází z vlastních receptur a ze zkušeností našich zaměstnanců a hlavně referencí našich dlouholetých zákazníků. 

 

Beskydská likérka je firmou rodinného typu, kde základním a nosným programem je specializace na výrobu prvotřídních bylinných likérů vyráběných výhradně z přírodních surovin, bez použití umělých sladidel či přírodně identických náhražek. Svým výrobním programem se snaží navázat a jít ve stopách firmy někdejšího světově známého velkoobchodníka a rodáka zdejšího beskydského kraje pana Hermana Lowa, jenž ve své době patřil mezi největší rakouskouherské monarchii a který se proslavil mimo jiné svým světově oceněným bylinným likérem Lysá Hora.

Vyrábí bylinné likéry: Lysá hora, Lysá hora - bitter, Lašský bylinný likér, Pražský likér, Ondřejnická hořká, Beskydská bylinná, Dárkovský likér a Čokoládové Cherry, konzumní alkohol, lihoviny a 23 druhů sirupů.

 

Prodejny

Naše výrobky si můžete zakoupit ve firemní prodejně
Na Zbytkách 41
738 01 Staré Město u Frýdku-Místku.

nebo prostřednictvím našich distributorů. 

 

Telefon: +420 776 579 175